Podjetje z 32 letno tradicijo na področju oskrbe tehničnih izdelkov za rešitve industrijskega vzdrževanja, strojegradnje, servisnih delavnic in domačih mojstrov medse vabi zanesljivo in marljivo osebo za delovno mesto programerja.

OPIS DELOVNEGA MESTA

Magento programer (m/ž)

Lokacija dela: Ljubljana
Opravljali boste naslednja dela in naloge:

  • pomoč pri razvoju spletne strani in trgovine na Magento eCommerce platformi (Magento 1 in Magento 2)
  • izvedba Izvedba funkcionalnosti po meri na magento platformi
  • implementacija front in back-end funkcionalnosti
  • razvoj aplikacij v podporo poslovanja podjetja z zalednimi sistemi (ERP – Odoo)

Pričakujemo:

  • izobrazbo VI. ali VII. stopnje
  • poznavanje angleškega jezika

Znanja in veščine, ki jih mora imeti kandidat iz strokovnega področja:

  • izkušnje in poznavanje platforme Magento (PHP/MySQL)
  • dobro poznavanje HTML5, CSS3 in Javascript (jQuery)
  • zaželjeno poznavanje programskega paketa ODOO,
  • poznavanje operacijskih sistemov Windows in Linux.

Nudimo:

  • delo v urejenem in dinamičnem kolektivu
  • zaposlitev za nedoločen čas s stimulativnim osebnim dohodkom
  • možnost šolanja in dodatnega izobraževanja

V vaši prijavi posebej izpostavite razlog, zakaj mislite, da ste za to delovno mesto najbolj primeren kandidat. Vabljeni.