Si želite delo v prijetnem okolju in predani ekipi sodelavcev? Kot naš novi sodelavec boste del uigranega tima, ki prispeva k napredku in rasti podjetja.

Podjetje s 33 letno tradicijo na področju oskrbe tehničnih izdelkov za rešitve industrijskega vzdrževanja, strojegradnje, servisnih delavnic in domačih mojstrov medse sprejme samostojno, dinamično, odgovorno in vztrajno osebo za delovno mesto >

Prodajalec v tehnični trgovini (m/ž)

Lokacija dela: Ljubljana
Opis delovnega mesta:

  • delo v trgovini s tehničnimi produkti;
  • knjiženje in izdaja računov;
  • priprava materiala in pakiranje produktov;
  • prevzem in izdaja materiala;
  • reševanje reklamacij.

Pričakujemo:

  • tehnična izobrazba ali izkušnje v prodaji tehničnih izdelkov;
  • zaželene izkušnje na primerljivih delih (skladišču, prodaji tehničnih izdelkov);
  • komunikativnost, sposobnost učenja, natančnost;
  • urejenost in sistematičnost ter tehnično naravnanost;
  • sposobnost dela v skupini, vestnost, zanesljivost;
  • računalniško pismenost in izpit b kategorije.

Nudimo:

  • delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo;
  • karierni in osebnostni razvoj;
  • izobraževanja;
  • delo v uspešnem kolektivu.

Za delovno mesto se prijavite na naslov info@mm-intercom.si. V vaši prijavi posebej izpostavite razlog, zakaj mislite, da ste za to delovno mesto najbolj primeren kandidat. Vabljeni.