Medse sprejmemo samostojno, dinamično, odgovorno in vztrajno osebo za delovno mesto programerja.

Opis delovnega mesta:

PROGRAMIRANJE

Programer (m/ž)

Lokacija dela: Ljubljana
Opravljali boste naslednja dela in naloge:

  • podpora uporabnikom programskega paketa ODOO,
  • pomoč pri razvoju spletnih strani ,
  • pomoč pri razvoju spletne trgovine,
  • razvoj aplikacij v podporo poslovanja podjetja.

Pričakujemo:

  • izobrazbo VI. ali VII. stopnje,
  • poznavanje angleškega jezika.

Znanja in veščine, ki jih mora imeti kandidat iz strokovnega področja:

  • poznavanje podatkovnih baz in SQL jezika(zaželjeno PostgreSQL),
  • poznavanje programskega jezika Python,
  • zaželjeno poznavanje programskega paketa ODOO,
  • izkušnje in poznavanje platforme Magento,
  • poznavanje operacijskih sistemov Windows in Linux.

Nudimo:

  • delo v urejenem in dinamičnem kolektivu,
  • zaposlitev za nedoločen čas s stimulativnim osebnim dohodkom,
  • možnost šolanja in dodatnega izobraževanja.

V vaši prijavi posebej izpostavite razlog, zakaj mislite, da ste za to delovno mesto najbolj primeren kandidat. Vabljeni.