Medse sprejmemo samostojno, dinamično, odgovorno in vztrajno osebo za delovno mesto prodajnega inženirja.

OPIS DELOVNEGA MESTA

PRODAJNI INŽENIR m/ž

lokacija dela: Ljubljana ali Maribor
Opravljali boste naslednja dela in naloge:

  • pridobivanje novih strank,
  • pripravo kompletnih ponudb,
  • finančna realizacija pogodb,
  • samostojno izvajanje del,
  • sodelovanje pri razvoju in uvajanju novih produktov na trg,
  • ter ostala dela v komerciali skladno z dogovorom.

Kaj pričakujemo

  • V., VI. do VII. stopnjo izobrazbe tehnične smeri, zelo zaželeno strojništvo,
  • najmanj 5-let izkušenj enakega / podobnega delovnega mesta,
  • dobro znanje angleškega jezika,
  • dobre prodajne in organizacijske sposobnosti,
  • visoko motiviranost ter usmerjenost k ciljem,
  • vztrajnost, samoiniciativnost in prilagajanje spremembam,
  • učinkovito komuniciranje na vseh ravneh, posebno v odnosu do strank.

Nudimo:

  • delo v urejenem in dinamičnem kolektivu,
  • zaposlitev za nedoločen čas s stimulativnim osebnim dohodkom,
  • možnost šolanja in dodatnega izobraževanja.

Za delovno mesto se prijavite na naslov info@mm-intercom.si. V vaši prijavi posebej izpostavite razlog, zakaj mislite, da ste za to delovno mesto najbolj primeren kandidat. Vabljeni.