Podjetje s 34 letno tradicijo na področju oskrbe tehničnih izdelkov za rešitve industrijskega vzdrževanja, strojegradnje, servisnih delavnic in domačih mojstrov medse vabi zanesljivo in marljivo osebo za delovno mesto skladiščnika.

Opis delovnega mesta:

SKLADIŠČNIK

SKLADIŠČNIK m/ž

Lokacija dela: Ljubljana
Naloge in odgovornosti:

  • Prevzem blaga in kontrola kvalitete proizvodov
  • Komisioniranje blaga in manipulacija z blagom
  • Priprava blaga za odpremo in pakiranje
  • Upravljanje z viličarjem in razvoz blaga
  • Kontrola zalog
  • Skrb za red in čistočo na delovnem mestu

Pričakujemo:

  • Urejenost, natančnost in organiziranost
  • Minimalno IV. stopnjo izobrazbe
  • Osnovno znanje dela z računalnikom
  • Izpit za viličarja
  • Izpit B kategorije

Nudimo:

  • Zanesljivo zaposlitev v stabilnem podjetju
  • Urejeno delovno okolje
  • Možnost osebnega razvoja in napredovanja
  • Dinamično delo z uigrano ekipo sodelavcev
V vaši prijavi posebej izpostavite razlog, zakaj mislite, da ste za to delovno mesto najbolj primeren kandidat. Vabljeni.