Podjetje s 33 letno tradicijo na področju oskrbe tehničnih izdelkov za rešitve industrijskega vzdrževanja, strojegradnje, servisnih delavnic in domačih mojstrov medse vabi zanesljivo in marljivo osebo za delovno mesto skladiščnika.

Opis delovnega mesta:

SKLADIŠČNIK

SKLADIŠČNIK m/ž

Lokacija dela: Črnomelj
Naloge in odgovornosti:

  • izvedba skladiščnih in logističnih aktivnosti (prevzem, skladiščenje, odprema blaga, vodenje evidenc, kontrola izdelkov, tehtanje in priprava materialov, izvajanje manipulativnih del po skladišču, skrb za red in čistočo,itd.).

Pričakujemo:

  • IV ali V stopnja izobrazbe,
  • zaželen izpit za viličarja,
  • osnovno računalniško znanje,
  • izpit B kategorije,
  • natančnost, doslednost in samoiniciativnost.

Nudimo:

  • delo v urejenem in dinamičnem kolektivu,
  • zaposlitev za nedoločen čas s stimulativnim osebnim dohodkom,
  • možnost šolanja in dodatnega izobraževanja.

Delo je enoizmensko.

V vaši prijavi posebej izpostavite razlog, zakaj mislite, da ste za to delovno mesto najbolj primeren kandidat. Vabljeni.